Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z TISKU

Mostecký deník 4.4.2008

9.4.2008 19:48 | admin | Z TISKU

Elévové potvrdili extratřídu

Mladí florbalisté FBC Vipers Most jsou nejúspěšnějším mužstvem v kraji

 

Krupka, Most/ Přišli, viděli, zvítězili.

Tak by se ve stručnosti dalo charakterizovat učinkování družstva elévů FBC Vipers 16. ZŠ Most ve florbalové lize Ústeckého a Libereckého kraje. Na svůj poslední z 5-ti turnajů se mostečtí elévové připravovali s jediným cílem, potvrdit dosavadní úspěšná vystoupení a získat trofej pro nejúspěšnější družstvo ligy. To se po téměř desetihodinovém turnajovém maratónu podařilo v sobotu 29.3.2008 v Krupce. Mostečtí porazili největšího soupeře s USK Slávie Ústí n-L 6:2, Mocné Tuleně z Podbořan 12:1, následovalo jediné klopýtnutí v celé soutěži s FbC Liberec 3:4 a závěrečné vítězství 11:2 nad TJ Lokomotiva Louny. Vítězství v turnaji a v celé lize s celkovým počtem 57 bodů ze 60 možných a skórem 169:41 jsou velkým úspěchem mosteckého florbalu. Cenné je především to, že základ družstva bude pokračovat v kategorii elévů i v příštím roce. (Täuber)

ÚSPĚŠNÝ TÝM. Mostečtí florbaloví elévové. Stojící zleva:trenér Jaromír Täuber, hráči Lukáš Čech, Adam Mityska, Daniel Rybář, Petr Havej, Milan Backo. Klečící zleva:Pavel Drtina, Lukáš Kalčík, Lukáš Täuber, Marek Kubín, Denis Molík. Brankáři:Petr Hendrych, Jan Kout. Nepřítomní:vedoucí družstva Ondřej Mityska, hráči Jakub Počka, Daniel Heindl

Mostecký deník 24.1.2008

5.2.2008 07:01 | admin | Z TISKU

Elévové Vipers Most jsou stále suverénní

Ústí nad Labem/ O uplynulém víkendu se mostečtí elévové florbalového FbC Vipers Most zúčastnili čtvrtého z pěti turnajů florbalové ligy elévů Ústeckého a Libereckého kraje. Hrálo se v hale Setuza v Ústí nad Labem.

Mostecký tým přijížděl na turnaj, jako doposud neporažený a svoji neporazitelnost potvrdil i tentokrát.

Cesta k vítězství však byla mnohem trnitější než obvykle. Nemoc neumožnila účast na turnaji dvěma útočníkům základního kádru a tak mužstvo nastoupilo v turnaji se třemi nováčky z přípravky. Tím byl určen i charakter hry. Základem hry byla obranná činnost vedená výborným brankářem J.Koutem a spolehlivými obránci A.Mityskou, L.Täuber a L.Čechem. Útok i při absenci dvou klíčových hráčů hrál ve složení P.Drtina, P.Havej, D.Heindel, J.Počka odvedl velmi dobrou práci. Dobře jim při tom sekundovali nováčci M.Backo, L.Süsser a D.Molik.

Po vítězstvích nad FBC Liberec 3:2, nad USK Ústí nad Labem "B" 7:2 a Mocnými tuleni z Podbořan 8:3 Mostečtí počtvrté za sebou turnaj vyhráli a přiblížili se velkému cíli - celkovému vítězství ve florbalové lize elévů Ústeckého a Libereckého kraje. Mužstvo trenérsky vedl Jaromír Täuber a zajišťoval Ondřej Mityska.

 

Mostecký deník 7.12.2007

5.2.2008 07:01 | admin | Z TISKU

Mostečtí florbaloví elévové pokračují ve spanilé jízdě

Elévové FbC Vipers dál kráčí od vítězství k vítězství

Most/Ani ve třetím turnaji florbalové ligy elévů Ústeckého a Libereckého kraje nenašli mostečtí mladí florbalisté přemožitele.

Třetí turnaj se tentokrát konal na palubovce největšího soupeře mosteckých elévů - USK Slavie Ústí nad Labem. Soupeři FbC Vipers Most nastupovali k utkání s jediným cílem, přerušit skvělou vítěznou sérii nejmladšího mosteckého týmu.

V prvním utkání Most deklasoval Mocné tuleně z Podbořan 15:1.

V dalším utkání s běhavým a snaživým týmem TJ Lovochemie Lovosice Most zvítězil poměrem 6:2.

V nejtěžším utkání turnaje s FBC Liberec Most celé utkání vedl, hráčům z Liberce se podařilo minutu a půl před koncem duelu vyrovnat na 4:4, ale mužstvo Mostu dokázalo svou velkou sílu a minutu před koncem stanovilo vstřelenou brankou konečný stav 5:4 ve prospěch Mostu.

V posledním utkání - finále turnaje na sebe narazili v turnaji dvě dosud neporažená mužstva Most a Ústí nad Labem. Soupeř šel do vedení v šesté minutě první třetiny. Mostečtí kontrovali dvěmi brankami ve druhé třetině v rozpětí jedné minuty a vedení již do konce zápasu nepustilo.

Na skvělém výsledku mosteckého družstva elévů se podíleli brankáři Jan Kout, Petr Hendrych, Obránci Lukáš Täuber, Adam Mityska, Lukáš Čech a útočníci Pavel Drtina, Daniel Rybář, Daniel Heindl, Jakub Počka, Petr Havej a Lukáš Kalčík.

Mužstvo trenérsky vedl Jaromír Täuber a zajišťoval Karel Počka.

Mostecký deník 14.11.2007

4.2.2008 07:00 | admin | Z TISKU

Mladí Vipers opět se zlatem

LOVOSICE - Nejmladší hráči (elévové) florbalového FbC Vipers Most mají našlápnuto. Florbalové naděje potvrdili své kvality na druhém turnaji elévů v Lovosicích a vybojovali zlaté medaile.

 

Mostecký deník 7.11.2007

4.2.2008 06:51 | admin | Z TISKU

Elévové FbC Vipers na turnaji se zlatem

MOST/LOUNY - Nejmladší florbaloví hráči - elévové FbC Vipers Most sehráli v minulých dnech v Lounech svůj první turnaj v letošní sezóně a hned se stali nejúspěšnějším družstvem.